3. Sınıf Çalışma Kağıtları

Türkiye’nin en yeni eğitim sitesi “dersderyasi.com” Sitemizde 3. Sınıflar için;

* En sade ve anlaşılır şekilde “Konu Anlatımı”
* Derslerine çalışmanıza yardımcı olacak “Çalışma Kağıtları ve Testleri”
* 2018-2019 yılı öğretim müfredatına göre düzenlenmiş olarak yayınlıyoruz.
* Kolay indirilebilir olduğu için yazılarımızı “Google Drive” ile paylaşıyoruz. İndirmede sıkıntı yaşayanlar yorum kısmına yazabilirler.

   

 

İngilizce

Türkçe

Matematik

Hayat Bilgisi

 

        

3. Sınıf Konu Anlatımı

    

Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İngilizce, Sosyal Bilgiler ve Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi derslerinden her dönemde 20 adet olmak üzere yıllık toplamda 80 adet yazılı sorularını sizler için derleyip hazırlıyoruz. 

  

İlkokul’da 1.Sınıf, 2.Sınıf, 3.Sınıf, ve 4.Sınıf 
Ortaokul’da 5.Sınıf, 6.Sınıf, 7.Sınıf, ve 8.Sınıf 
Lise’de 9.Sınıf, 10.Sınıf, 11.Sınıf, ve 12.Sınıf olmak üzere;  ilkokuldan liseye kadar olan bütün derslerinizle ilgili “Konu Anlatımı” “Yazılı Soruları” ve “Çalışma Kağıtları ve Testleri” ni sitemizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Yeni Yazılardan anında haberdar olmak için “Bültenimize Katılın” widgetinden E-mail adresinizi bize bırakabilirsiniz.

  

dersderyasi.com” sayesinde bilgilerinizi pekiştirebilir ve sınavlarınıza en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Sitemizde yer almakta olan yazılı soruları dönem dönem olarak hazırlanmakta olup istediğiniz dönemin istediğiniz yazılı sorularına kolayca ulaşabilirsiniz. 
2018-2019 eğitim öğretim yılı için hazırlanmış yazılı sorularına aşağıdaki Linklere tıklyarak ister indirebilirsiniz isterseniz de online olarak çözebilirsiniz.