Dersderyasi.com sitesi olarak ilk Android uygulamamız kullanıma sunuldu. Artık web sitemizde bulunan tüm konu anlatımı, yazılı soruları ve online testlere telefonunuzdaki uygulamamızdan kolayca takip edebilirsiniz. Bu uygulama ile sitemizin içeriklerine bir tıkla ulaşabilirsiniz. Tüm yeni içerikler elinizin altında olacak. Uygulamamız maalesef Google Play Store’da bulunmuyor. Apk dosyası olarak indirip telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir.Hemen indirip telefonunuza yüklemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayınız.

Android Telefon veya Tabletlerde Apk Dosyası Nasıl Yüklenir?

Apk dosyalarını yükleyebilmek için öncelikle akıllı telefon veya tabletinizde küçük bir ayar değişikliği yapmanız gerekiyor. Bu değişikliği yapmadan direkt olarak apk dosyasını yüklemeye çalışırsanız bir uyarı mesajıyla karşılaşırsınız.

Bu yüzden ilk olarak Android cihazınızın “Ayarlar” bölümünü açın. “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra menü seçenekleri altından “Güvenlik” başlığını bulun ve üzerine dokunarak Android cihazınızın güvenlik seçenekleri menüsünü açın.

Güvenlik seçenekleri açıldıktan sonra listeyi biraz aşağıya doğru kaydırın ve “Bilinmeyen kaynaklar” başlığını bulun. Değiştirmemiz gereken ayar işte bu. “Bilimeyen kaynaklar” ayarını “Kapalı” konumdan, tuşu sağa doğru kaydırarak bilinmeyen kaynaklardan APK dosyası kurulumu yap seçeneği olarak aktifleştirin. Artık Android cihazlarınıza indireceğiniz APK kurulum dosyalarını ve Ders Deryası Android uygulamasını böylece kolayca yükleyebilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayınız.